Aliens Labirynt | K. Plunkett, J. Woodring

Aliens Labirynt | K. Plunkett, J. Woodring

Aliens Labirynt komiks

Po komiksy z ulubionych uniwersów najlepiej sięgać bez żadnych oczekiwań. Zmniejszają się wtedy szanse na zawód. Poprzedni Aliens, którego przeczytałam niestety mnie nie powalił (tu recenzja), więc tym razem byłam już ostrożna. W przypadku Aliens Labirynt zaskoczyłam się pozytywnie, bo historia jest świetna.

Początek jest właściwie podobny do wszystkich innych historii o Obcych. Trafiamy na jakąś zapomnianą stację na zadupiu, gdzie dzieje się coś podejrzanego. Pułkownik, który tam dociera ze specjalnymi pełnomocnictwami odkrywa, że pewien naukowiec wykonuje nielegalne testy na Xenomorfach. Ale im więcej tajemnic odkrywa, tym więcej pytań się pojawia. A gdy sytuacja komplikuje się tak bardzo, a każdy podaje swoją wersję wydarzeń, trudno zdecydować komu uwierzyć… 

Aliens Labirynt Komiks

Aliens Labirynt trzyma w napięciu od początku do samego końca. Okazuje się, że Obcy mają słaby punkt i w pewnych sytuacjach ich krwiożerczy instynkt może być powstrzymany. Warto było przeczytać ten komiks, żeby się tego dowiedzieć.


Może Cię także zainteresować: Alien 3


Subiektywna ocena: 8/10
Tytuł: Aliens Labirynt (cz. 1 | cz. 2)
Tytuł oryginalny: Aliens: Labirynth
Rysunki: Kilian Plukett
Scenariusz: Jim Woodring
Kolor: Matt Hollingsworth
Tłumaczenie: Arek Wróblewski
Wydawnictwo: TM-Semic
Seria: Mega Komiks
Data wydania: 1999
ISBN: 8388064266 | 8388064355
Liczba stron: 48 | 48